A&J-svatba-E-041-web.jpg

SVATEBNÍ FOTOGRAF OPAVA

Opava a její okolí nabízí spoustu krásných míst pro svatbu a vaše svatební fotografie. Za zmínku stojí například Panský Mlýn v Opavě - Kylešovicích, Davidův Mlýn ve Starých Těchanovicích, Hřebčín na Albertovci, Státní zámek Hradec na Moravicí nebo třeba Mlýn u vodníka slámy ve Lhotě u Opavy.

 

Svatby jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, to napětí, ten adrenalin a nejvíc miluji ten pocit, když vidím radost novomanželů při předání fotek. Ty vždy obdržíte v dárkové krabičce.

DSC03453.jpg

Působím po celé České republice, nejčastěji fotím v Opavě, Ostravě a v Praze. Jsem zvyklá cestovat a foťák mám s sebou neustále. Proto mě neváhejte oslovit, ať už se rozhodnete říct si své „Ano“ kdekoliv.


SVATEBNÍ FOTOGALERIE NEJEN Z OPAVY 

Alča ♡ Jarda

A&J-svatba-A-032-web.jpg

Míša ♡ David

DSC02910-web.jpg

REFERENCE

SVATEBNÍ HODNOCENÍ

"​Katka je velice milá a přátelská fotografka :). Spolupráce s ní je naprosto fantastická a moc mě to s ní při focení bavilo, protože umí navodit uvolněnou atmosféru. Také je velice talentovaná a zakládá si na detailech což je pak vidět na výsledných překrásných fotografiích. Pokud hledáte šikovnou fotografku, Katku vřele doporučuji!!! Je prostě skvělá!!! :) Moc děkuji a budu se těšit na budoucí spolupráci."

Radka Mikešová