top of page
A&J-svatba-E-041-web.jpg

SVATEBNÍ FOTOGRAF OPAVA

Fotografka Kateřina Nevřelová

Opava a její okolí nabízí spoustu krásných míst pro svatbu a vaše svatební fotografie. Za zmínku stojí například Panský Mlýn v Opavě - Kylešovicích, Davidův Mlýn ve Starých Těchanovicích, Hřebčín na Albertovci, Státní zámek Hradec na Moravicí nebo třeba Mlýn u vodníka slámy ve Lhotě u Opavy.

 

Svatby jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, to napětí, ten adrenalin a nejvíc miluji ten pocit, když vidím radost novomanželů při předání fotek. Ty vždy obdržíte v dárkovém folioboxu.

Působím po celé České republice, nejčastěji fotím v Opavě, Ostravě a v Praze. Jsem zvyklá cestovat a foťák mám s sebou neustále. Proto mě neváhejte oslovit, ať už se rozhodnete říct si své „Ano“ kdekoliv.

ukázkové galerie

PROHLÉDNĚTE SI

L&R_parove_foto_web_70.jpg

Lucka ♡ Radim

I&K_svatba_party_web_235.jpg

Ivča ♡ Kája

A&J-svatba-A-005-web.jpg

Alča ♡ Jarda

DSC03569-web.jpg

Míša ♡ David

vaše milá hodnocení

RECENZE

Kačka se mi "díkybohu" zobrazila na instagramu a moc se mi její práce líbila. Naštěstí měla náš termín svatby ještě volno, tak jsme si plácly. Po prvním telefonátu jsem měla pocit, že mi Kačka čte myšlenky a jak se tak říká, že je to moje krevní skupina. V den svatby byla Kačka naprosto perfektní, splynula s prostředím a hosty. Párové focení bylo rychlé a super! S výsledkem jsme maximálně spokojení, Kačka zachytila krásné momenty a naše blbinky. Všichni svatebčané si jí chválili, žádné zbytečné zdržovačky, výsledek fakt nad očekávání! Ještě jednou Kači moc děkujeme za zachycení našeho dne a díky taky za ty algoritmy na instagramu.​

Veronika Úšelová

nevěsta
bottom of page