top of page

FOCENÍ MIMINEK

Fotografka Kateřina Nevřelová

fotoateliér

ATELIÉROVÉ FOCENÍ

V mém opavském ateliéru vám i vašim miminkům připravím ideální podmínky pro focení. Profesionální zázemí, rekvizity i oblečení zdarma k zapůjčení, pohodová atmosféra. Jak to probíhá?

lifestyle newborn

FOCENÍ U VÁS DOMA

Lifestylové focení miminka v pohodlí domova. Přirozené fotografie bez pózování - reportážní zachycení vašich prvních dní.

Podívejte se, jak probíhá focení miminek
video

vaše milá hodnocení

RECENZE

Pokud chcete mít profesionálně zvěčněny první dny vašeho miminka, pak Kateřina je tou, kterou hledáte. Když jsem zjistila, že nabízí i focení doma, a není tak nutné jezdit do ateliéru, byla jsem přes svou únavu nadšená. Domluva s ní byla rychlá, bezproblémová a přijela k nám s obdivuhodným množstvím rekvizit. Focení proběhlo v nanejvýš příjemné atmosféře, ze které byly znát její zkušenosti s dětmi. Aranžmá měla pevně v rukou, stejně jako nás - lehce nervózní rodiče, které provedla tím, jak takové focení novorozeněte probíhá a výsledkem jsou krásné fotografie naší dcery z prostředí našeho domova.

Petra Kociánová

maminka Amélie

FOTOOBRAZY

Fotoobraz v luxusním dřevěném rámu
je nádhernou dekorací vašeho domova.

Ráda jej pro vás vyrobím.

vyzdobte si domov

Pokud byste se chtěli rovnou objednat na focení, můžete využít můj online objednávkový formulář. Nebo si nechte na e-mail zaslat ceník

bottom of page