top of page
A&J-svatba-E-041-web.jpg

SVATEBNÍ FOTOGRAF OSTRAVA

Fotografka Kateřina Nevřelová

V Ostravě a jejím okolí se nachází spousta krásných míst pro svatbu a vaše svatební fotografie. Mezi oblíbená místa patří restaurace Stodola Ostrava, Třebovický mlýnSlezskoostravský HradHrad Hukvaldy, Mlýn vodníka Slámy ve Lhotě u Opavy nebo Státní zámek Raduň.

 

Svatby jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, to napětí, ten adrenalin a nejvíc miluji ten pocit, když vidím radost novomanželů při předání fotek. Ty vždy obdržíte v dárkovém filioboxu.

Působím po celé České republice, nejčastěji fotím v Ostravě, Opavě a okolí Prahy. Jsem zvyklá cestovat a foťák mám s sebou neustále. Proto mě neváhejte oslovit, ať už se rozhodnete říct si své „Ano“ kdekoliv.

ukázkové galerie

PROHLÉDNĚTE SI

I&K_svatba_party_web_235.jpg

Ivča ♡ Kája

DSC03569-web.jpg

Míša ♡ David

L&R_parove_foto_web_70.jpg

Lucka ♡ Radim

A&J-svatba-A-005-web.jpg

Alča ♡ Jarda

vaše milá hodnocení

RECENZE

Na Katku jsem dostala doporučení ohledně svatebního focení a rozhodně můžu nyní doporučit i já dál 🙂 Skvělá komunikace a domluva hned od začátku, na svatbě Katka přirozeně zapadla mezi ostatní, je to strašně příjemný člověk, s dětmi to umí, během párového focení řekně co a jak, ale zároveň má opravdu cit pro zachycení různých momentek. Samotná předávka fotek mě také hodně mile překvapila, vše promyšlené do detailu, nádherné balení.. Za mě spokojenost 👍

Alena Ripelová

nevěsta
bottom of page