Svatba

SVATEBNÍ FOTOGRAF OSTRAVA

V Ostravě a jejím okolí se nachází spousta krásných míst pro svatbu a vaše svatební fotografie. Mezi oblíbená místa patří restaurace Stodola Ostrava, Třebovický mlýnSlezskoostravský HradHrad Hukvaldy, Mlýn vodníka Slámy ve Lhotě u Opavy nebo Státní zámek Raduň.

 

Svatby jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, to napětí, ten adrenalin a nejvíc miluji ten pocit, když vidím radost novomanželů při předání fotek. Ty vždy obdržíte v dárkové krabičce.

DSC03453.jpg

Působím po celé České republice, nejčastěji fotím v Ostravě, Opavě a v Praze. Jsem zvyklá cestovat a foťák mám s sebou neustále. Proto mě neváhejte oslovit, ať už se rozhodnete říct si své „Ano“ kdekoliv.


SVATEBNÍ FOTOGALERIE NEJEN
Z OSTRAVY 

Jana ♡ Vojta

DSC08510-Edit.jpg

Alča ♡ Jarda

A&J-svatba-A-032-web.jpg

REFERENCE

SVATEBNÍ HODNOCENÍ

"Na Katku jsem dostala doporučení ohledně svatebního focení a rozhodně můžu nyní doporučit i já dál 🙂 Skvělá komunikace a domluva hned od začátku, na svatbě Katka přirozeně zapadla mezi ostatní, je to strašně příjemný člověk, s dětmi to umí, během párového focení řekně co a jak, ale zároveň má opravdu cit pro zachycení různých momentek. Samotná předávka fotek mě také hodně mile překvapila, vše promyšlené do detailu, nádherné balení.. Za mě spokojenost 👍"

 

Alena Jurigová