FOCENÍ DĚTÍ

FOTOGRAFOVÁNÍ RATOLESTÍ 

Jak probíhá focení dětí?

Focení dětí je náročná disciplína. Je potřeba si k dítěti vytvořit vztah, získat jeho důvěru a fotit rychle. Záleží na povaze dítěte, ale opravdu každé dítě vydrží focení alespoň 45 minut, standardně fotíme kolem 1,5 hodiny. S dětmi hodně komunikuji, mluvím na ně, smějeme se, hrajeme si... Vytvářím mu dobrodružné hry a příběhy plné fantazie, a tím ho dokážu zaujmout. Je potřeba, aby se rodiče nestresovali, vnímali mě, koukali do objektivu a ne na dítě a nechali komunikaci s prtětem na mně.  
Na focení si vezměte klidně oblíbené plyšáky, bublifuk, hračky, knížky, deku, ozdoby do vlasů, cokoliv má vaše dítě rádo. Ať je dítě v jakémkoliv věku, je potřeba ho na focení připravit, říct mu, co se bude dít, a mít pro něj nachystanou mňaminku za odměnu. 

Na focení doporučuji mít alespoň 2 outfity. Jednak proto, že budete mít různorodější fotky, a jednak proto, kdyby se dítě ušpinilo, abychom ho mohli převlíct. 

S sebou taky pití a malou svačinku pro neposedy :)

Jak si focení objednat?

Focení si objednávejte s předstihem. Napište mi na e-mail katka@nevrelova.cz vaši časovou představu, určitě najdeme společný termín!

Finální fotografie

Můžete si vybrat ze tří fotobalíčků - mini / standard / maxi. Pokud se nám vydaří více záběrů, než kolik jich máte v balíčku, můžete si za příplatek vybrat další fotky k úpravě. Cenu focení  a jednotlivé balíčky najdete na stránce Ceník

1/2

REFERENCE

HODNOCENÍ MAMINEK

"​Kačka je nejen profesionál, ale hlavně vždy velmi příjemná, vždy se snaží vyhovět jakýmkoliv požadavkům a výsledek je vždy super. Navíc to neuvěřitelně umí s dětmi, takže se může fotit za jakékoliv situace a nálady, protože nakonec se stejně všechno děje tak, jak si to Kačka řídí a všichni odchází s úsměvem na rtech. Mohu jen doporučit."

Lenka Jančářová, maminka Maxíčka

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2021 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.

 

Fotografka Kateřina Nevřelová  - svatební fotografie, rodinné a těhotenské focení, focení dětí a miminek 
Hlavní lokality: Praha, Opava