SVATEBNÍ FOCENÍ

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ FOTOSERVIS 

A&J-svatba-A-006-web.jpg

Před svatbou

Svatební focení je speciální ve všech ohledech. Vyžaduje pečlivou přípravu a důkladné naplánovaní. Svůj termín si proto rezervujte co nejdříve (fotím jen omezený počet svateb ročně). Před svatbou probíhá předsvatební  schůzka, na které se vzájemně seznámíme a já se budu ptát na detailní průběh dne. Je proto dobré, aby schůzka proběhla cca měsíc před svatbou, kdy už víte, co a jak bude probíhat. Pokud nejste z Prahy nebo Opavy, můžeme si zavolat. Tato schůzka je pro mě velmi důležitá, v den D musím být co nejvíce neviditelná, a aby to bylo možné, musím přesně vědět, co se kdy bude dít. 

V průběhu svatebního dne

Svůj svatební den byste si měli užít hlavně vy dva! Já dorazím na místo určení s dostatečným časovým předstihem a budu v případě potřeby komunikovat především se svědky. 

Po svatbě

Po svatbě začínám pracovat na vašich fotografiích. Fotografie odevzdávám v krásné dřevěné krabičce, ve které je USB disk s fotkami a 20-30 nejlepších záběrů vytištěných.  

 

1/14
 

GALERIE

SVATEBNÍ FOTOGALERIE 

Lucka ♡ Radim

L&R_parove_foto_web_70.jpg

Ivča ♡ Kája

I&K_svatba_party_web_235.jpg

Míša ♡ David

DSC03569-web.jpg

Alča ♡ Jarda

A&J-svatba-A-005-web.jpg

Míša ♡ Adam

M&A-parovky-web-15.jpg

Jana ♡ Vojta

DSC07738-Edit-2.jpg

REFERENCE

SVATEBNÍ HODNOCENÍ

"Na Katku jsem dostala doporučení ohledně svatebního focení a rozhodně můžu nyní doporučit i já dál 🙂 Skvělá komunikace a domluva hned od začátku, na svatbě Katka přirozeně zapadla mezi ostatní, je to strašně příjemný člověk, s dětmi to umí, během párového focení řekně co a jak, ale zároveň má opravdu cit pro zachycení různých momentek. Samotná předávka fotek mě také hodně mile překvapila, vše promyšlené do detailu, nádherné balení.. Za mě spokojenost 👍"

 

Alena Jurigová