PÁROVÉ FOCENÍ

ZÁSNUBNÍ, ZAMILOVANÉ  A "RANDE" FOCENÍ 

Jak probíhá focení párů?

Focení probíhá venku, takže počítejte s možnosté posunutí termínu kvůli počasí. Nejlépe se fotí k večeru při západu Slunce. Na focení s sebou můžete vzít i psího parťáka a pokud chcete, přibalte si i malé rekvizity - oblíbenou knížku, šampáňo a skleničky, balónky, klobouky, deku, cokoliv vás dva charakterizuje...  Fotky pak pro vás budou osobnější.  Pokud tápete, co si vzít na sebe, koukněte na stránku Jak se obléct na focení.

Jak si focení objednat?

Focení si objednávejte s předstihem. Napište mi na e-mail katka@nevrelova.cz vaši časovou představu, určitě najdeme společný termín!

Finální fotografie

Můžete si vybrat ze tří fotobalíčků - mini / standard / maxi. Pokud se nám vydaří více záběrů, než kolik jich máte v balíčku, můžete si za příplatek vybrat další fotky k úpravě. Cenu focení  a jednotlivé balíčky najdete na stránce Ceník

1/1

REFERENCE

HODNOCENÍ Z TERÉNU

"​Focení s Kačkou pro mě byl smysluplně strávený čas. Je to profesionál, který focením žije, což se odráží na příjemné a uvolněné atmosféře během celého focení. Ačkoliv focení nepatří mezi mé oblíbené činnosti, s Kačkou to byla velice příjemná zkušenost, hodně jsme se nasmály a společně strávené chvíle neskutečně rychle utekly. Děkuji jí tímto za úžasnou práci a těším se na další spolupráci."

Marie Buchtová

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2021 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.

 

Fotografka Kateřina Nevřelová  - svatební fotografie, rodinné a těhotenské focení, focení dětí a miminek 
Hlavní lokality: Praha, Opava