Kateřina Nevřelová Photography | Fotograf Barrandov

FOTOGRAFKA Z OPAVY A PRAHY

PÁR SLOV O TOM, JAKÁ JSEM... 

"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." Steve Jobs

 

Ahoj, jsem Katka, je mi 32 let a jsem fotografka. Fotím v Praze a v Opavě.

Fotím už spoustu let, ale až posledních pár let jsem tomu úplně propadla a focení se stalo mou vášní, mou závislostí a nakonec i mým srdcovým povoláním. Řídím se tím, že fotka není pouze cvak. Fotka, to je okamžik, emoce a pocity. Je to příběh. 

Mým prvním Nikonem jsem fotila hlavně děti. Postupně jsem přidala i rodiče a dlouho jsem se věnovala pouze rodinné fotografii. S narozením mých dětí jsem přičichla k newborn fotografii, což je jedna z nejkrásnějších ale nejnáročnějších disciplín. A od roku 2019 jsem už oficiálně přidala do portfolia i svatby.

A právě svatební fotografie je teď mou novou srdcovou záležitostí. Ve focení svateb jsem se našla, miluji tu atmosféru, to napětí, ten adrenalin a nejvíc miluji ten pocit, když vidím tu radost, když vám odevzdávám vaše fotky.

Bydlím napůl v Praze a Opavě. Proto všude uvádím, že fotím v obou těchto městech. Jsem zvyklá cestovat a foťák mám s sebou neustále. 

Jsem taky máma na plný úvazek, a tak mám každý měsíc jen omezené množství termínů. Doporučuji rezervovat vaše focení včas. 

Pokud vás zajímá moje cesta k fotografování a styl, jakým pracuji, můžete si přečíst si rozhovor se mnou, který vyšel na webu zenysro.cz v sekci Rozhovory s výjimečnými ženami

Moc se těším na setkání s vámi!

kn-nove-logo_edited.png

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.