top of page
DSC07293-Edit-min.jpg

NEWBORN FOCENÍ MIMINEK OPAVA

Fotografka Kateřina Nevřelová

Porod v Opavě prožije spousta opavských maminek. Většinou se rozmýšlí, jestli porodí na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Opavě nebo si troufnout na přejezd do Ostravy, například do Fakultní nemocnice Ostrava či Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Agel Ostrava-Vítkovice. Ještě předtím nabízí Opava těhotným maminkám různé aktivity. Baby Club Kačka i Health Park Opava  mají v nabídce cvičení pro těhotné.
 

Miminka jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, tu lásku a něhu. Vycházím vám - maminkám naprosto vstříc, máte u mě v ateliéru pohodlí, křesílko na kojení, přebalovací koutek, soukromí, pohodu a v neposlední řadě - naprosté pochopení. Jsem maminka dvou malých dětí a vím přesně, jak vám je. 

První dny miminka na světě jsou neopakovatelné. Je to nádherná práce a vaše radost je pak nakažlivá. 

Jsem fotografka z Opavy s vlastním fotografickým ateliérem, kde je pro vás i vaše miminka všechno nachystáno.

Do posledního puntíku. 

vaše milá hodnocení

RECENZE

Pokud chcete mít profesionálně zvěčněny první dny vašeho miminka, pak Kateřina je tou, kterou hledáte. Když jsem zjistila, že nabízí i focení doma, a není tak nutné jezdit do ateliéru, byla jsem přes svou únavu nadšená. Domluva s ní byla rychlá, bezproblémová a přijela k nám s obdivuhodným množstvím rekvizit. Focení proběhlo v nanejvýš příjemné atmosféře, ze které byly znát její zkušenosti s dětmi. Aranžmá měla pevně v rukou, stejně jako nás - lehce nervózní rodiče, které provedla tím, jak takové focení novorozeněte probíhá a výsledkem jsou krásné fotografie naší dcery z prostředí našeho domova.

Petra Kociánová

maminka Amélie
bottom of page