DSC09850-Edit (1).jpeg

NEWBORN FOTOGRAF OPAVA

Porod v Opavě prožije spousta opavských maminek. Většinou se rozmýšlí, jestli porodí na Gynekologicko-porodnickém oddělení v Opavě nebo si troufnout na přejezd do Ostravy, například do Fakultní nemocnice Ostrava či Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Agel Ostrava-Vítkovice. Ještě předtím nabízí Opava těhotným maminkám různé aktivity. Baby Club Kačka i Health Park Opava  mají v nabídce cvičení pro těhotné.
 

Miminka jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, tu lásku a něhu. Vycházím vám - maminkám naprosto vstříc, máte u mě v ateliéru pohodlí, křesílko na kojení, přebalovací koutek, soukromí, pohodu a v neposlední řadě - naprosté pochopení. Jsem maminka dvou malých dětí a vím přesně, jak vám je. 

První dny miminka na světě jsou neopakovatelné. Je to nádherná práce a vaše radost je pak nakažlivá. 

Jsem fotografka z Opavy, ateliér mám na Mařádkové ulici, kde je pro miminka všechno nachystáno.

Do posledního puntíku. 

REFERENCE

FOCENÍ MIMINEK

"Kačenka naprosto úžasná fotografka a hlavně naprosto úžasný člověk ♥ Děkuji ani nevím komu ale vyskočila mi na sociální síti a její práci jsem byla naprosto okouzlena! Byla jasná volba pro naše první newborn focení. Snad nikdy jsem se nesetkala s takovým láskyplným přístupem jako od Kačky ♥ Úžasně ale ÚŽASNĚ znova NAPROSTO ÚŽASNĚ to umí s dětmi. Tomuhle všemu také odpovídá výsledek její práce. Když si prohlížím fotky našeho Radimka (které znám samozřejmě zpaměti), tak se pokaždé rozplívám nad její famózní prací. Takže ve zkratce řečeno, pokud chcete profesionální a hlavně srdcem focené fotografie Kačka je jasnou volbou. Ještě jednou, moc moc moc moc děkujeme"

Klára Stachová, maminka Radimka