top of page
DSC00674-web.jpg

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ OSTRAVA

Fotografka Kateřina Nevřelová

Těhotenství je období plné emocí a změn, které stojí za to zaznamenat. Těhotenské focení je skvělý způsob, jak si tuto krásnou fázi svého života zachovat v paměti. Pokud plánujete těhotenské focení, zde je několik tipů a rad, které vám mohou pomoci.

V Ostravě a jejím okolí se nachází spousta krásných míst pro vaše těhotenské fotografie. Mezi oblíbená místa patří restaurace Čeladná, Třebovický mlýn, Slezskoostravský Hrad nebo Státní zámek Raduň.

 

Těhotenské focení má svá specifika, a proto je důležité, aby fotograf měl dostatečnou zkušenost s tímto typem fotografování. Tento typ focení může být velmi osobní záležitostí, a proto je důležité najít si styl, který se vám líbí a vystihuje vaši osobnost. Zvažte, jestli chcete fotky v přírodě, v ateliéru nebo v jiném prostředí.

Přemýšlejte o oblečení. Výběr správného oblečení je klíčovým faktorem pro úspěšné těhotenské focení. Vyberte si oblečení, ve kterém se cítíte dobře a které zdůrazní vaše těhotenské bříško. Nebojte se experimentovat s různými styly a kombinacemi. Oblečení si také můžete, třeba jako tyto těhotenské šaty.

Těhotenské focení je důležité naplánovat s dostatečným předstihem. Vyberte si datum, které vám bude vyhovovat a snažte se omezit stres. Mnoho žen preferuje těhotenské focení v posledních týdnech těhotenství, kdy je bříško již dostatečně viditelné, ale termín záleží pouze na vás.

Těhotenské focení by mělo být především příjemným zážitkem. Nebojte se ukázat svou těhotenskou krásu a užijte si tento moment. Tento typ focení může být i skvělou příležitostí k tomu, abyste si užili chvíle s partnerem nebo rodinou.

Jsem fotografka s vlastním fotografickým ateliérem jen 20 minut od Ostravy, kde je pro vás vše přichystáno a vyladěno do posledního puntíku.

vaše milá hodnocení

RECENZE

Katka dělá nádherné fotky a focení s ní je radost:-)), moc děkuji a těším se na další. 

Martina Richterová

redaktorka
bottom of page