top of page
DSC07223-Edit.jpeg

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ OPAVA

Fotografka Kateřina Nevřelová

Těhotenství je období plné emocí a změn, které stojí za to zaznamenat. Těhotenské focení je skvělý způsob, jak si tuto krásnou fázi svého života zachovat v paměti. Pokud plánujete těhotenské focení, zde je několik tipů a rad, které vám mohou pomoci.

Opava a její okolí nabízí spoustu krásných míst pro těhotenské focení. Za zmínku stojí například Panský Mlýn v Opavě - Kylešovicích, Davidův Mlýn ve Starých Těchanovicích, Hřebčín na Albertovci, nebo třeba Státní zámek Hradec na Moravicí.

 

Těhotenské focení má svá specifika, a proto je důležité, aby fotograf měl dostatečnou zkušenost s tímto typem fotografování. Tento typ focení může být velmi osobní záležitostí, a proto je důležité najít si styl, který se vám líbí a vystihuje vaši osobnost. Zvažte, jestli chcete fotky v přírodě, v ateliéru nebo v jiném prostředí.

Přemýšlejte o oblečení. Výběr správného oblečení je klíčovým faktorem pro úspěšné těhotenské focení. Vyberte si oblečení, ve kterém se cítíte dobře a které zdůrazní vaše těhotenské bříško. Nebojte se experimentovat s různými styly a kombinacemi. Oblečení si také můžete, třeba jako tyto těhotenské šaty.

Těhotenské focení je důležité naplánovat s dostatečným předstihem. Vyberte si datum, které vám bude vyhovovat a snažte se omezit stres. Mnoho žen preferuje těhotenské focení v posledních týdnech těhotenství, kdy je bříško již dostatečně viditelné, ale termín záleží pouze na vás.

Těhotenské focení by mělo být především příjemným zážitkem. Nebojte se ukázat svou těhotenskou krásu a užijte si tento moment. Tento typ focení může být i skvělou příležitostí k tomu, abyste si užili chvíle s partnerem nebo rodinou.

Jsem fotografka z Opavy s vlastním fotografickým ateliérem, kde je pro vás všechno nachystáno a vyladěno do posledního puntíku. 

vaše milá hodnocení

RECENZE

Káťa nám fotila těhotenské fotky a mohu ji vřele doporučit! Z focení jsem měla nejprve obavu, přece jen velký břicho a k tomu ještě 2,5 letý syn... Káťa ale svým milým a přátelským vystupováním dokázala navodit velmi příjemnou atmosféru. Nejvíce se mi na jejím focení líbí, že fotí momentky. Je to profesionální fotografka na které je vidět, že ji její práce opravdu baví. Doufám, že se ještě někdy potkáme.

Magda Kolářová

maminka Radimka
bottom of page