CENÍK SVATEBNÍHO FOCENÍ

sezóna 2020

Ať si vyberete jakýkoliv balíček, mým úkolem je být neviditelná a přitom dokumentovat nejkrásnější okamžiky vašeho života. Veškeré podrobnosti domluvíme na předsvatební schůzce ideálně měsíc před svatbou. Je to váš den! Nechte mě nahlédnout do vašeho života a vytvořit vám památku na celý život.

Balíček 1

9 000 Kč

Obřad

Hostina

Párové focení

Momentky

cca 3-5 hodin

Nejmenší svatební fotobalíček zahrnuje příjezd fotografky zhruba hodinu před obřadem na místo, seznámení se s místem konání obřadu a oddávajícím a následná dokumentace celého obřadu. Následný přesun na hostinu, kde se fotí první novomanželské momentky, oběd a dort a většinou první novomanželský tanec. Pak se novomanželé s fotografkou přesunou na předem domluvené místo, kde se maximálně hodinu věnujeme párovému focení šťastného páru. Délka focení je většinou do 5 hodin. Odevzdávám zhruba 150 profesionálně retušovaných fotografií.

Balíček 2

14 000 Kč

Příprava nevěsty

Obřad

Hostina

Párové focení

Skupinky

Momentky

cca 6-8 hodin

Klasický fotobalíček, kdy se fotografka dostaví k nevěstě už v průběhu příprav na svatbu. Fotí se líčení, česání, oblékání - jsem s nevěstou zhruba 2 hodiny před obřadem a dokumentuji dění. Následně se společně s nevěstou přesouvám na místo obřadu a hostiny. Součástí balíčku je hodina až hodina a půl párového focení (dle přání novomanželů), skupinové a rodinné focení, momentky a další klasické svatební tradice. Před volnou zábavou focení končí. Délka focení je kolem 7 hodin. Odevzdávám zhruba 200 profesionálně retušovaných fotografií.

Balíček 3

20 000 Kč

Příprava něvěsty

Příprava ženicha

Obřad

Hostina

Párové focení

Skupinky

Momentky

Zábava

cca 9 hodin a více

Celodenní svatební focení zahrnuje příjezd na místo konání už v brzkých hodinách. Návštěvu kadeřnice a vizážistky, zachycení prvních momentů nevěsty v její svatební den. Přesun k ženichovi a focení i jeho přípravy. Následný přesun na obřad a hostinu. Součástí je hodinu a půl párového focení (dle individuální domluvy), rodinné a skupinové focení, momentky a veškerá dokumentace zábavy. Focení ukončuji zhruba kolem osmé hodiny večerní. Délka focení je 1cca 10 hodin. Odevzdávám kolem 300 profesionálně upravených fotografií. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2020 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.
Fotograf Praha - Barrandov, Hlubočepy