CENÍK SVATEBNÍHO FOCENÍ

SEZÓNA 2021

DSC03453.jpg

Ať si vyberete jakýkoliv balíček, mým úkolem je být neviditelná a přitom dokumentovat nejkrásnější okamžiky vašeho života. Veškeré podrobnosti domluvíme na předsvatební schůzce ideálně měsíc před svatbou. 

PŮLDEN

10 000 Kč

Obřad + skupinovky + párové focení

Malý svatební fotobalíček zahrnuje příjezd fotografky zhruba hodinu před obřadem na místo, seznámení se s místem konání obřadu, oddávajícím a svědky a následná dokumentace celého obřadu. Po obřadu fotíme skupinové fotografie. A po nich párové fotografie manželů na předem dohodnutém místě.  Celý průběh focení upravuji na míru podle vašich požadavků.

 

Odevzdávám minimálně 150 upravených fotografií a 15 profesionálně retušovaných párových fotek. 

CELÝ DEN

16 000 Kč

Příprava nevěsty + obřad + hostina + párové focení + skupinky + momentky + párty

Klasický celodenní fotobalíček, kdy se fotografka dostaví k nevěstě už v průběhu příprav na svatbu. Fotí se líčení, česání, oblékání. Následně se společně s nevěstou přesouvám na místo obřadu a hostiny. Součástí balíčku je hodina až hodina a půl párového focení (dle přání novomanželů), skupinové a rodinné focení, momentky a focení svatebních tradic. Večer před volnou zábavou focení končí. Délka focení je kolem 12 hodin, ale je to velmi individuální.

 

Odevzdávám minimálně 300 upravených fotografií a 20 profesionálně retušovaných párových fotek.

Doprava po Praze, Opavě a Ostravě je zdarma. U ostatních lokalit je potřeba započítat cenu 6 Kč/km (vycházím z Google maps).