REFERENCE

DSC_3783-web_edited.jpg

KATEŘINA PŘIBYLOVÁ

maminka Verunky

Kačka je nejen úžasná fotografka, ale i osoba. Měli jsme s dcerou a manželem příležitost s ní fotit podzimní fotografie a výsledek byl perfektní. Během focení panovala velmi uvolněná atmosféra díky velmi osobnímu přístupu. Káťa si dáva záležet na každém detailu, dokáže zachytit okamžik, fotky jsou tak přirozené, a přesto ne obyčejné. Díky Kátě budeme mít krásné vzpomínky!

DSC07272-Edit-Edit.jpg

JAN MICHÁLEK

content manager

Na focení s Kačkou miluju to, jak příjemnou atmosféru dokáže vytvořit! Kačka je neuvěřitelně energický člověk s jasnou představou a focení s ní si prostě užijete! A navíc dostanete ty fotky, že jo, a o těch už víme všichni, že jsou špicové 🙂👍

DSC_7454-full_edited.jpg

BIANCA JANČÁŘOVÁ

maminka Maxíčka

Kačka je nejen profesionál, ale hlavně vždy velmi příjemná, vždy se snaží vyhovět jakýmkoliv požadavkům a výsledek je vždy super. Navíc to neuvěřitelně umí s dětmi, takže se může fotit za jakékoliv situace a nálady, protože nakonec se stejně všechno děje tak, jak si to Kačka řídí a všichni odchází s úsměvem na rtech. Mohu jen doporučit.

DSC_6955-full.jpg

JANA BITALOVÁ

content manager

Katka je úžasná a pečlivá fotografka. Focení s ní je pokaždé příjemné a fotky nádherné. Navíc to dokonale umí s dětmi. Máme od ní ty nejhezčí fotky naší dcerky, která je introvertní a stydlivá. Jenže Káťa je připravená na všechno, takže v záloze měla bublifuk, který malé dokonale zvedl náladu a pomohl jí se rychle rozkoukat. I my, rodiče, jsme si focení moc užili, nebylo nám nepříjemně, nepózovali jsme v nepřirozených pozicích... díky tomu jsme na fotkách zachycení takoví, jací opravdu jsme... a to je pro mě u rodinných fotek moc důležité.
Děkujeme ♥

DSC_9301-full4.jpg

RADKA MIKEŠOVÁ

modelka

Katka je velice milá a přátelská fotografka :). Spolupráce s ní je naprosto fantastická a moc mě to s ní při focení bavilo, protože umí navodit uvolněnou atmosféru. Také je velice talentovaná a zakládá si na detailech což je pak vidět na výsledných překrásných fotografiích. Pokud hledáte šikovnou fotografku, Katku vřele doporučuji!!! Je prostě skvělá!!! :) Moc děkuji a budu se těšit na budoucí spolupráci.

rodinne-foto-2018-leixnerovi-013-web.jpg

LUCIE LEIXNEROVÁ

tisková mluvčí

Focení s Káťou je moc příjemné a hlavně přirozené. Navíc to báječně umí s dětmi, které na ni hezky reagují. Pohoda je pak cítit z každé její fotky. Určitě ji mohu doporučit!

DSC01475-web_edited.jpg

MARTINA JANOVSKÁ RICHTEROVÁ

redaktorka

1) Katka dělá nádherné fotky a focení s ní je radost:-)), moc děkuji a těším se na další

2) Musím opět jen chválit, rodinné focení v přírodě naprostá bomba, máme nádherné fotky, Katka je profík, focení je pohodové, zábavné, moc jsme si to užili! Opravdu skvělá fotografka!! Děkuji 👍👍👍

DSC_5698-full.jpg

LUCIE KONEČNÁ

studentka

Katka je nejen skvělá žena a kamarádka, ale i úchvatná fotografka. Už jako malá, dělala jen to, co jí bavilo a to celým srdcem. Nikdy neříkala "ne" a proto i focení s ní, není jen o dělání fotek na památku, ale úžasný zážitek. Jednou mi řekla: "Nikdy se s Tebou nepřestanu bavit." To splnila. A já musím dodat: "Nikdy nepřestávej fotit srdcem!" Protože Ti to opravdu jde!

DSC_7995-fb_edited.jpg

MARIE BUCHTOVÁ

vedoucí sociální služby

Focení s Kačkou pro mě byl smysluplně strávený čas. Je to profesionál, který focením žije, což se odráží na příjemné a uvolněné atmosféře během celého focení. Ačkoliv focení nepatří mezi mé oblíbené činnosti, s Kačkou to byla velice příjemná zkušenost, hodně jsme se nasmály a společně strávené chvíle neskutečně rychle utekly. Děkuji jí tímto za úžasnou práci a těším se na další spolupráci.

A&J-svatba-A-013-web.jpg

ALENA RIPELOVÁ

nevěsta

Na Katku jsem dostala doporučení ohledně svatebního focení a rozhodně můžu nyní doporučit i já dál 🙂 Skvělá komunikace a domluva hned od začátku, na svatbě Katka přirozeně zapadla mezi ostatní, je to strašně příjemný člověk, s dětmi to umí, během párového focení řekně co a jak, ale zároveň má opravdu cit pro zachycení různých momentek. Samotná předávka fotek mě také hodně mile překvapila, vše promyšlené do detailu, nádherné balení.. Za mě spokojenost 👍

DSC05233-web_edited.jpg

PETRA KOCIÁNOVÁ

maminka Amélie

Pokud chcete mít profesionálně zvěčněny první dny vašeho miminka, pak Kateřina je tou, kterou hledáte. Když jsem zjistila, že nabízí i focení doma, a není tak nutné jezdit do ateliéru, byla jsem přes svou únavu nadšená. Domluva s ní byla rychlá, bezproblémová a přijela k nám s obdivuhodným množstvím rekvizit. Focení proběhlo v nanejvýš příjemné atmosféře, ze které byly znát její zkušenosti s dětmi. Aranžmá měla pevně v rukou, stejně jako nás - lehce nervózní rodiče, které provedla tím, jak takové focení novorozeněte probíhá a výsledkem jsou krásné fotografie naší dcery z prostředí našeho domova.

DSC00066-web.jpg

HELENA RIPELOVÁ

maminka Amálky

S Katkou byla super spolupráce a i moje na cizí lidi citlivé dítko se na ní usmívalo 😊 S dětmi to Káťa umí, je vidět, že ji práce baví a po obdržení fotek přemýšlíte, co byste tak ještě potřebovali vyfotit 😅 vřele doporučuju a vím, že uz včera jedna má známá s Katkou fotila newborn fotky, tak se těším na výsledky, protože vím, že si známá vybrala dobře 😊

DSC_1958-web.jpg

ELIŠKA BOHÁČKOVÁ

studentka

Na Kátě nemůžu nic vytknout, byla jsem nejen spokojená s fotkami s perfektním výsledkem, ale i s přístupem. I když jsem z dálky , stálo to za to jet až do Prahy a strávit s Katkou příjemné odpoledne

hhh.jpg

EMÍLIA MICHÁLKOVÁ

brand manager

Fotenie s Katkou má nielen ten najkrajší výsledok, no ide aj o veľmi príjemne strávený čas :) Fotenie som si naozaj užila, zažila kopec srandy a výsledok mi úplne vyrazil dych :) Takže Katka, ďakujem, si naozaj veľmi šikovná a budem sa tešiť na ďalší takýto skvelý zážitok!

Bez-názvu-16.jpg

IVANA KULHÁNKOVÁ

moderátorka

Katku jsem oslovila, aby mě zachytila v osmém měsíci těhotenství. Vznikly úplně jiné fotografie, než jsme na začátku plánovaly. Z původní představy romantické ženy na louce jsme spolu nafotily povětšinou spíše městské fotky, které mě rozhodně více vystihují. Miluju konkrétně fotku, na které sedím na silnici s odhaleným břichem:) Strávily jsme spolu 3 hodiny a strávila bych je hned znovu, kdybych mohla. Krásně se na mě napojila a pochopila hned, jaká jsem. Z těch fotek je to cítit a já jsem ráda, že díky ní mám krásnou vzpomínku, na kterou se nemůžu vynadívat. Musím jí přemluvit ještě na rodinný focení:) Díky!

DSC_4871-web.jpg

KLÁRA DOHNALOVÁ

manažerka

Katka je skvělá fotografka, krásně zachycuje detaily i emoce lidí, děkujeme :)

DSC_1892_edited.jpg

MICHAELA NOVÁKOVÁ

organizátorka akce

Katka nafotila moji akci Kouzlo nošení, která byla v hotelu International a byla určená rodinám s malými dětmi. Dodala velice rychle naprosto fantastické profi fotky, ze kterých jsem nadšená. Spolupráce byla fajn, hladká a rychlá domluva, celkově naprostá spokojenost :) Moc děkuji a určitě doporučuji!!

194602_2411891861485_471849628_o_edited.

MICHAELA JANOUŠKOVÁ

Account manager

S Káťou jsem měla možnost fotit dvakrát. Pokaždé to bylo pracovně pro klienta a byla jsem maximálně spokojená. A klient, když viděl fotografie, tak byl nadšený ! Káťa má neuvěřitelný cit pro to zachycení správného okamžiku a nejlepšího úhlu fotografovaného objektu . Je radost s fotkami od ní dále pracovat. Už teď se těším na další spolupráce. A pevně doufám, že se nám podaří najít i termín pro osobní focení 😉