PORTRÉTY

BUSINESS, LIFESTYLE, STYLIZOVANÉ FOCENÍ

Business portréty

Klasické business portréty fotím, když potřebujete klasický portrét do životopisu, na Linkedin nebo na svůj osobní web. Outfit může být formálnější - košili, sako, kostýmek, nebo uvolněnější - džíny, košile... Vždy by to ale mělo být maximálně "business casual".

Lifestyle portréty

Portréty z běžného prostředí. Toto focení vnímám jako "fotoprocházku", pokusím se vás uvolnit, rozesmát, aby byly fotky co nejvíce přirozené. Lifestyle focení je určeno pro vás, pro partnera, rodiče, na sociální sítě...

Stylizované portréty

Portréty stylizované do určitého tématu, například focení v máku, ve vodě, v dobových kostýmech, se zvířaty... Na focení domlouvám i vizážistku, outfit spolu ladíme předem, stejně tak jako lokalitu. 

Jak si focení objednat?

Focení si objednávejte s předstihem. Napište mi na e-mail katka@nevrelova.cz vaši časovou představu, určitě najdeme společný termín! Před focením se koukněte na stránku Jak se obléct na focení?

Finální fotografie

Můžete si vybrat ze tří fotobalíčků - mini / standard / maxi. Pokud se nám vydaří více záběrů, než kolik jich máte v balíčku, můžete si za příplatek vybrat další fotky k úpravě. Cenu focení  a jednotlivé balíčky najdete na stránce Ceník

ŽENY

STYLIZOVANÉ FOCENÍ

1/2

MUŽI

BUSINESS FOCENÍ

1/1

REFERENCE

HODNOCENÍ

"​S Káťou jsem měla možnost fotit dvakrát. Pokaždé to bylo pracovně pro klienta a byla jsem maximálně spokojená. A klient, když viděl fotografie, tak byl nadšený ! Káťa má neuvěřitelný cit pro to zachycení správného okamžiku a nejlepšího úhlu fotografovaného objektu . Je radost s fotkami od ní dále pracovat. Už teď se těším na další spolupráce. A pevně doufám, že se nám podaří najít i termín pro osobní focení😉"

Michaela Janoušková

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2021 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.

 

Fotografka Kateřina Nevřelová  - svatební fotografie, rodinné a těhotenské focení, focení dětí a miminek 
Hlavní lokality: Praha, Opava