NEWBORN FOCENÍ

Příchod miminka do rodiny je vždy výjimečnou událostí. Navíc novorozené miminko brzy vyroste a jeho okolí si jen těžko vzpomene, jak bylo roztomilé, když se narodilo. Stejně jako každou důležitou a výjimečnou událost je skvělým nápadem si i právě narozené miminko vyfotografovat. Nejen, že si roztomilost novorozence uchováte na fotografii, navíc si zábavným způsobem užijete první dny, co jste spolu.

Kdy miminko fotografovat?

Novorozené miminko je nejlepší fotografovat zhruba 7-14 dní po narození. Miminko v tuto dobu ještě hodně spinká a nezlobí, takže je pro fotografa snadnější ho vyfotografovat. Navíc se rádo choulí do poloh, ve kterých bylo v bříšku před narozením. Termín pro fotografování je proto vhodné si domluvit ještě před porodem a potvrdit jej co nejdříve po porodu, abyste toto krásné období miminka nepropásli.

 

Jak fotografování probíhá?

Průběh fotografování je vždy individuální v závislosti na potřebách miminka, proto je dobré si na focení vyhradit dostatek času. Běžně se fotografování pohybuje kolem 2 hodin, nicméně v některých případech i 4 a více hodin. Miminka se fotografují spící, nejlepší je před samotným příjezdem do ateliéru maličko utahat. Časově se počítá i s krmením miminka či přebalováním během fotografování. V ateliéru máme dvě oddělené místnosti, takže je možné miminko v klidu přebalit či nakojit.

Co si vzít s sebou?

V ateliéru disponujeme rekvizitami pro fotografování miminek, jako jsou kožešinky, dečky, košík, světýlka a dalšími drobnostmi. Pokud budete chtít miminko fotografovat s nějakými specifickými rekvizitami, je dobré se dostatečně dopředu domluvit s fotografem, abyste Vy, popřípadě fotograf stihli rekvizity pořídit.

Pro samotné miminko je dobré vzít náhradní plenky a jídlo, popřípadě další drobnosti či oblečení, se kterými budete chtít miminko vyfotografovat. Pokud se s miminkem budete chtít fotografovat i Vy, doporučujeme vzít černé a bílé tričko a svetr. Pokud máte i v tomto specifické přání nebo si nejste jistá, zda se hodí, co máte doma, je nejlepší se domluvit rovnou s fotografem.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 50 fotografií

  • Obdržíte 10 vyretušovaných fotografií, dle Vašeho výběru do 3-4 týdnů

  • Hotové fotografie a veškeré náhledy v elektronické podobě

  • Upravené fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

Cena

Balíček - ATELIÉR (10ks fotografií novorozence)2 490 Kč

Retuš fotografií nad rámec balíčku150 Kč/ks

Veškeré fotografie v plném rozlišení700 Kč

1/1
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2020 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.
Fotograf Praha - Barrandov, Hlubočepy