top of page
DSC07293-Edit-min.jpg

NEWBORN
FOCENÍ MIMINEK OSTRAVA

Fotografka Kateřina Nevřelová

Porození miminka prožije spousta maminek z Ostravy nebo jejího okolí. Většinou se rozmýšlí, jestli porodí ve Fakultní nemocnici Ostrava nebo třeba v Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Agel Ostrava-Vítkovice. Ještě předtím nabízí Opava těhotným maminkám různé aktivity. Například Centrum Lotos Ostrava i Yoga Barre Spa mají v nabídce cvičení pro těhotné.
 

Miminka jsou mou srdcovou záležitostí. V jejich focení jsem se našla, miluji tu atmosféru, tu lásku a něhu. Vycházím vám - maminkám naprosto vstříc, máte u mě v ateliéru pohodlí, křesílko na kojení, přebalovací koutek, soukromí, pohodu a v neposlední řadě - naprosté pochopení. Jsem maminka dvou malých dětí a vím přesně, jak vám je. 

První dny miminka na světě jsou neopakovatelné. Je to nádherná práce a vaše radost je pak nakažlivá. 

Jsem fotografka s vlastním fotografickým ateliérem jen 20 minut od Ostravy
v Opavě-Komárově, kde je pro vás i vaše miminka všechno nachystáno.

Do posledního puntíku. 

vaše milá hodnocení

RECENZE

Kačenka naprosto úžasná fotografka a hlavně naprosto úžasný člověk ♥ Děkuji ani nevím komu ale vyskočila mi na sociální síti a její práci jsem byla naprosto okouzlena! Byla jasná volba pro naše první newborn focení. Snad nikdy jsem se nesetkala s takovým láskyplným přístupem jako od Kačky ♥ Úžasně ale ÚŽASNĚ znova NAPROSTO ÚŽASNĚ to umí s dětmi, přijede k Vám domu, vše si nachystá, je naprosto ohleduplná a troufám si říci, že už i miminka ji žerou! Tomuhle všemu také odpovídá výsledek její práce.


Když si prohlížím fotky našeho Radimka (které znám samozřejmě zpaměti), tak se pokaždé rozplívám nad její famózní prací. Takže ve zkratce řečeno, pokud chcete profesionální a hlavně srdcem focené fotografie Kačka je jasnou volbou. Ještě jednou, moc moc moc moc děkujeme

Klára Stachová

maminka Radimka
bottom of page