NEWBORN

PRVNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ MIMINEK

Kdy miminko fotografovat?

Miminka je nejlepší fotografovat mezi 6. a 14. dnem po porodu. Je to období, kdy děťátko ještě hodně spinká, je klidnější a manipulace při focení ho jen tak neprobudí. 

 

Jak fotografování probíhá?

Malinká miminka fotím zásadně u vás doma. Má to několik výhod. Nemusíte s novorozencem nikam cestovat, nemusíte se líčit ani oblékat. Můžete zůstat v posteli, odpočívat a já vám mezitím miminko nafotím. Na focení se nemusíte nijak připravovat, všechno, co budu potřebovat, si přivezu s sebou. Mám pletené overálky, háčkované čepičky, rekvizity, deky, plédy, čelenky, sukýnky... Na finálním outfitu se domluvíme u vás doma. Je potřeba počítat s tím, že focení trvá delší dobu, fotí se zhruba 2-3 hodiny. Na miminko totiž nijak nespěchám, čekám, až mi focení samo dovolí, pokud chce být u maminky, respektuji to a čekám, až bude spinkat. Mezitím je možnost fotit lifestyle fotografie se členy rodiny. 

 

Kdy si focení objednat?

Focení si objednávejte s dostatečným předstihem ještě během těhotenství. Napište mi na e-mail katka@nevrelova.cz, kdy máte termín porodu, pohlaví miminka (pokud víte) a čas, kdy máte doma nejvíce světla (dopoledne / odpoledne / večer). Já si vás zapíšu do diáře a budu počítat s tím, že zhruba v tomto termínu budeme fotit. Jakmile porodíte a budete mít trošku času, napište mi, že je miminko na světě a domluvíme konkrétní termín. 

 

Finální fotografie

​V newborn balíčku je 12 profesionálně retušovaných fotografií. Pokud se nám vydaří více záběrů, pošlu vám do e-mailu odkaz na náhledy a za příplatek si můžete vybrat další fotky. Cenu focení najdete na stránce Ceník

 

1/2

REFERENCE

HODNOCENÍ MAMINEK

"Pokud chcete mít profesionálně zvěčněny první dny vašeho miminka, pak Kateřina je tou, kterou hledáte. Když jsem zjistila, že nabízí i focení doma, a není tak nutné jezdit do ateliéru, byla jsem přes svou únavu nadšená. Domluva s ní byla rychlá, bezproblémová a přijela k nám s obdivuhodným množstvím rekvizit. Focení proběhlo v nanejvýš příjemné atmosféře, ze které byly znát její zkušenosti s dětmi. Aranžmá měla pevně v rukou, stejně jako nás - lehce nervózní rodiče, které provedla tím, jak takové focení novorozeněte probíhá a výsledkem jsou krásné fotografie naší dcery z prostředí našeho domova."
 

Petra Kociánová, maminka Amélie

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black LinkedIn Icon

© 2021 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.

 

Fotografka Kateřina Nevřelová  - svatební fotografie, rodinné a těhotenské focení, focení dětí a miminek 
Hlavní lokality: Praha, Opava