Šipka

NEWBORN

PRVNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ MIMINEK

Anička_newborn_web_12.jpg

REFERENCE

HODNOCENÍ MAMINEK

"Kačenka naprosto úžasná fotografka a hlavně naprosto úžasný člověk! Děkuji ani nevím komu ale vyskočila mi na sociální síti a její práci jsem byla naprosto okouzlena! Byla jasná volba pro naše první newborn focení. Snad nikdy jsem se nesetkala s takovým láskyplným přístupem jako od Kačky ♥ Úžasně ale ÚŽASNĚ znova NAPROSTO ÚŽASNĚ to umí s dětmi... je naprosto ohleduplná a troufám si říci, že už i miminka ji žerou!..."

Klára Stachová, maminka Radimka

Kdy miminko fotografovat

Miminka je nejlepší fotografovat mezi 6. a 14. dnem po porodu.  

 

Jak fotografování probíhá

Malinká miminka fotím  v opavském ateliéru. Ten jsem pro vás doladila do posledního detailu tak, ať máte svůj prostor, kde můžete v soukromí kojit, přebalovat nebo si připravit jídlo nebo svačinku. 

Jak dlouho focení trvá

 

Focení trvá delší dobu, fotí se minimálně 2 hodiny, standardně kolem těch 3 hodin. Na miminko totiž nijak nespěchám, čekám, až mi focení samo dovolí, pokud chce být u maminky, respektuji to a čekám, až bude spinkat. Mezitím je možnost fotit lifestyle fotografie se členy rodiny. 

 

Kdy si focení objednat

Focení si objednávejte s dostatečným předstihem ještě během těhotenství. Napište mi na e-mail katka@nevrelova.cz, kdy máte termín porodu a pohlaví miminka (pokud víte) . Já si vás zapíšu do diáře a až se miminko narodí a budete mít trošku času, napište mi a domluvíme konkrétní termín. 

Chcete se objednat?