top of page
01a.jpeg

Ahoj ženo, krásko, múzo...

CHCEŠ ZAŽÍT JEDEN UŽASNÝ DEN V ROLI FOTOMODELKY?

ANO, JDU DO TOHO!

Jak? Díky mému "DNI PRO ŽENY"  🤩

Co během DNE PRO ŽENY zažiješ?

NÁDHERNÉ

LÍČENÍ

Přijď klidně tak, jak se ráno vzbudíš. Moje úžasná vizážistka z tebe udělá celebritu tak, aby ses cítila výjimečně.

ORIGINÁLNÍ

ÚČES

Abys to měla úplně bez práce, dokonce tě učešeme podle typu focení - vždy se musíš cítit nádherně.

FOTOGRAFOVÁNÍ V UMĚLECKÉM STYLU

Fotíme v ateliéru nebo v přírodě, nasmějeme se a probereme život. Během toho vzniknout jedinečné snímky.

OBLÉKÁNÍ DO KRÁSNÝCH ŠATŮ

Když budeš chtít, vezmu s sebou nádherné tylové šaty a užiješ si roli fotomodelky do posledního detailu!

BOŽSKÝ FOTOOBRAZ

Z focení neodejdeš s prázdnou. V ceně je rámovaný fotoobraz - nejkrásnější výzdoba tvého domova.

+

Muži, pozor!

Je to i perfektní dárek pro vaše partnerky!

"Katka je nejen skvělá žena a kamarádka, ale i úchvatná fotografka. Už jako malá, dělala jen to, co jí bavilo a to celým srdcem. Nikdy neříkala "ne" a proto i focení s ní, není jen o dělání fotek na památku, ale úžasný zážitek. Jednou mi řekla: "Nikdy se s Tebou nepřestanu bavit." To splnila. A já musím dodat: "Nikdy nepřestávej fotit srdcem!" Protože Ti to opravdu jde!

Lucie Konečná

7.jpg

ZNÍ TI TO POVĚDOMĚ?

💫 Začala jsi fotit první zakázky, ale stále seš nejistá a bojíš se, že to bude fiasko?

Zasloužíš si mít takovou práci, kterou si budeš užívat. Focení nemusí být o neustálém stresu, čím víc věcí si zautomatizuješ, tím budeš klidnější.

 

💫 Foťák tě neposlouchá, ostří blbě a ty se pereš s manuálem?

Nastavíme spolu foťák jen jednou - a tohle nastavení budeš používat na každé focení - už žádný stres z foťáku! Na mou duši, na psí uši. Já nic během focení nepřenastavuju. 

 

💫 Fotíš za pár stokorun, ale u retuše jedné fotky strávíš klidně hodiny času?

Ach ty prokleté retuše. Trápíš se a nevíš, jak na to. Máš pocit, že všichno kolem tebe fotí líp. Bojíš se odevzdat zakázku, protože si myslíš, že bude klient nadávat? 

DSC00959-full.jpg

CO KDYBYS MÍSTO TOHO...

💫 Rozumněla všemu, co k focení potřebuješ

Už nebudeš trávit hodiny času na internetu a googlit informace k retuším, photoshopu nebo jak odevzdávat zakázku klientovi. Vše tě naučím v mém kurzu. 

 

💫 Měla zdravé sebevědomí a radost z práce

Na zakázku se budeš těšit, nastavíš si s klientem pravidla focení, zakázku odbavíš rychle a na zpětnou vazbu od klienta se budeš konečně těšit. 

 

💫 Měla konečně čas na sebe a na rodinu

Trávit noci u youtube tutoriálů a učit se, jak se vyretušuje beďar, místo toho, aby ses přitulila k manželovi a pustili jste si film, je cesta k vyhoření. Já si tím prošla, neopakuj mé chyby.

"Holky z mého ateliéru kurz nakopl, extrémně namotivoval a hlavně zase posunul dál! Nutno říct, že kurz nebyl nijak odfláknutý a naopak se prodloužil do 21 hodin, což asi nikdo nečekal :D Pokud někdo pořád váhá nad kurzem s tebou, my rozhodně vzkazujeme - nečekej a jdi do toho!"

Andrea Papírníková
majitelka Ateliéru Auda, Hořovice

představuji ti můj

 

CELODENNÍ INDIVIDUÁLNÍ KURZ FOCENÍ A RETUŠOVÁNÍ

INDIVIDUÁLNÍ KURZ PRO FOTOGRAFY 

 

💫 Je vytvořený, aby ti ukázal přesné kroky profesionálního focení, retušování, svícení, pózování i komunikaci s klientem.

 

💫 Dal ti zpětnou vazbu a technickou podporu (nastavíme foťák tak, abys na něj už nemusela myslet, naučíš se v Lightroomu, Photoshopu i Bridgi.)

 

💫 Plus ti nahraju všechny retuše a postupy, technické návody, které budeš potřebovat… všechno za jeden den!

JDU DO TOHO

"Konečně jsem se odhodlala začít fotit víc. Nabrala jsem jistotu, pochopila jsem, jak jednat s klienty a kde je oslovovat, začala jsem víc přemýšlet jako podnikatelka. První placené zakázky přichází a já se mega těším, co dalšího mi focení přinese."

Lucie Dvořáková
dětská a rodinná fotografka

S ČÍM SE ZA JEDEN DEN SEZNÁMÍŠ

+ podklady, úkoly a presety, které ti usnadní rozjezd podnikání ve focení!

Balíček
KURZ U MĚ V OPAVĚ

29.900,-

17.900 Kč

Jeden den v profesionálním fotostudiu.

Odpovědi na všechno, co potřebuješ vědět.

Šablony, návody a presety pro profesionální fotografy v ceně. 

 

Dvouměsíční osobní podpora pro tebe a tvůj byznys.

Balíček
PŘIJEDU K TOBĚ

35.900,-

23.900 Kč

Staň se profesionálem ve svém vlastním ateliéru.

 

Nauč se svítit svou technikou v prostředí, které znáš.

 

Cokoliv ti bude chybět, přivezu.

 

Dvouměsíční osobní podpora pro tebe a tvůj byznys.

CELKOVÁ HODNOTA KURZU JE 29.900,-
Tvoje investice:

 

Kotva 1

"Katka je naprosto úžasný člověk a taky profesionálka, která rozhodně ví co dělá. Dokázala mě zbavit veškeré nejistoty, člověk se v její přítomnosti cítí uvolněně. Výsledné fotky naprosto předčily moje očekávání. Je v nich vidět myšlenka, obrovský cit a taky láska k fotografování. Mohla bych se na na ně dívat pořád dokola. Co víc si přát."

Zuzana Pálková
fotografka žen

autorka projektu "Womanhood"

aaa.png
Screener_KataNevrelova.jpeg

 Jako fotografka se úspěšně živím už přes 7 let. Rozjela jsem svůj byznys na mateřské se dvěma dětmi.  Strávila jsem celý PRVNÍ ROK učením po nocích a vím tak přesně, jak ti je! 

 

 K mým největším úspěchům patří 1. místo v soutěži Fotograf roku 2022 časopisu FotoVideo v kategorii Dětská fotografie.  Mé fotky byly publikovány v prestižním artovém magazínu Whimsical Magazine nebo newyorském Gallery of Refined Art.  

 

✅  Do dnešního dne mým individuálním kurzem prošly desítky fotografů z celé ČR i Slovenska, díky kterým jsem přišla na myšlenku vytvořit online koučink pro začínající fotografky, na kterém teď intenzivně pracuji.

 

✅  Miluji učení a předávání mých zkušeností. Mým dalším cílem je být skvělá koučka pro ženy, které se bojí vrhnout se do světa podnikání. 

Ahoj, jsem Katka Nevřelová,

fotografka, content manažerka a koučka

PŘJĎ KE MNĚ A MŮŽEŠ....

PŘEDSTAV SI,

JAK SE BUDEŠ CÍTIT, AŽ...
 

💫 ..budeš mít konečně jasně definováno, co chceš fotit, kdo jsou tví ideální klienti, jak na ně mluvit a kde je hledat. 

 

💫 ...si nastavíš foťák jednou provždy a opadne z tebe neustálý stres ze zakázek a průběhu focení. Budeš sebevědomá a profesionální.

 

💫 ... si začneš být jistá při retuších a postprocesu, protože BUDEŠ VĚDĚT,  jak zpracovávat fotky EFEKTIVNĚ.

MÁŠ TEĎ 3 MOŽNOSTI

INDIVIDUÁLNÍM KURZEM ZÍSKÁŠ

Čas sama pro sebe, kdy se naučíš všechno, co ti doposud chybělo. Posuneš se mílovými kroky vpřed. To, co získáš, už ti nikdo nikdy nevezme. 

 

Individuální, zpětnou vazbu k textům, webu, reklamě, produktům, atd...

 

✅ 15+ konkrétních návodů, šablon a presetů ke všem fázím focení - od nastavení foťáku, přes komunikaci s klientem, podnikatelský plán až po sebepropagaci, sociální sítě a cenotvorbu.

 

✅ Video návod přímo pro tebe, jak správně retušovat fotografie!

 

Seznam všech mých dodavatelů, včetně všeho vybavení, které k focení používám. Zjistíš i, co k podnikání ve focení opravdu nepotřebuješ, co jsou jen vyhozené peníze.

 

✅ Po skončení kurzu máš ode mě navíc další dvouměsíční podporu v případě, že ji budeš potřebovat.

JDU DO TOHO

Pokud přemýšlíš, čím se můj kurz liší od jiných kurzů tak:

1. Žádný jiný kurz není tak úzce zaměřen - přímo PRO TEBE.


2. Žádný jiný kurz není tak komplexní a nepředá ti všechno,

co potřebuješ do začátku vědět.


3. Žádný jiný kurz ti nedá tolik technických návodů,

jasných postupů a know-how zkušené fotografky.

 • Co se stane, když se rozhodnu koupit si VIP ONLINE KOUČINK?
  Po zaplacení kurzu se spolu spojíme e-mailem nebo telefonicky a domluvíme konkrétní dny, ve kterých si budeme volat. Všechny důležité podrobné informace dostaneš e-mailem. Na koučink se nemusíš nijak chystat, vše spolu vyřešíme při prvním hovoru.
 • Nejsem si jistá, jestli je KOUČINK pro mě vhodný.
  Dvouměsíční online koučink je vhodný pro: - zejména ženy (ale i muže), kteří začínají nebo mají nějaké zkušenosti ve focení - chtějí si začít focením vydělávat - chtějí si vybudovat kvalitní, profesionální portfolio - tápají a neví, jak dál, něco jim nefunguje, ale nemají se koho zeptat - neví, jak nastavit foťák, jak komunikovat s klientem, jak odevzdávat zakázku, jak zrychlit postproces nebo jak se rychle naučit s Photoshopem - potřebují mít v životě někoho, na koho se můžou spolehnout a obrátit v těžkých životních chvílích Pokud si nejseš jistá, neváhej mě kontaktovat přes Instagram nebo e-mailem katka@nevrelova.cz. Můžeme si domluvit 30 minutovou lekci ZDARMA, kde ti podrobně ukážu, co tě v online koučinku čeká.
 • Kolik času musím do KOUČINKU investovat?
  Koučink trvá 2 měsíce, ale je možné si ho protáhnout až na 4 měsíce - vždy se domlouvám s klienty na první lekci. Každý týden (nebo právě jednou za 14 dní) máme spolu videohovor, který trvá hodinu a půl - vždy máme specificky dané jedno téma, po každém videohovoru dostaneš úkol na další týden. Během hovoru se mě můžeš zeptat úplně na cokoliv, dostaneš zpětnou vazbu na svou práci, na svůj web, na svůj přístup ke klientům. - Je potřeba si vyhradit 1x týdně 90 minut na hovor se mnou (budu ti je nahrávat, ať si je můžeš kdykoliv pustit znovu) - Je potřeba věnovat se koučinku i mimo naše hovory - den a čas je jen na tobě. - Využij ty dva měsíce k tomu, aby ses maximálně zlepšila!
 • Můžu si koučink koupit, když jsem MUŽ?
  Samozřejmě! Tahle stránka je sice napsaná pro ženy, ale muži ke mně do koučinku taky chodí.
 • Jak moc můžu být po absolvování KOUČINKU úspěšná?
  Budeš mít moji maximální podporu. Bez tvé invence, snahy a radosti z práce však úspěch přes noc nepřijde. Díky mému koučinku budeš mít ty nejlepší předpoklady pro to, aby ses focením mohla živit, byla sis jistá a měla vytvořený ZÁKLAD pro svůj byznys. Samotný úspěch bude čistě v tvých rukách.
 • Neumím pracovat s Photoshopem ani Lightroomem, co teď?
  Nemusíš umět pracovat s žádným softwarem. Můj kurz je vytvořený tak, aby ti ukázal rychlou cestu, jak využít ty programy a funkce, které se ti budou při focení hodit. Nemusíš tedy trávit týdny tím, že se budeš učit s Photoshopem. Vše ti ukážu.
 • Jsem už pokročilá fotografka a focením se živím. Můžu se do koučinku taky přihlásit?
  Určitě ano. Díky tomu, že je koučink individuální, je určen pro všechny fotografy, kteří potřebují vyřešit nějaké trable nebo potřebují mít jen v určitou chvíli svého života po boku někoho zkušeného, kdo rád naslouchá a poradí. Myslím si ale, že vhodnější verzí pro tebe bude VIP verze koučinku.

Všeobecné obchodní podmínky                 Ochrana osobních údajů

© 2023 Kateřina Nevřelová · Kopírování obsahu je bez souhlasu autorky zakázáno.

bottom of page