PRO FOTOGRAFY

FOTOKURZY A INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOPY

DSC07093-web.jpg

INDIVIDUÁLNÍ CELODENNÍ WORKSHOP - ŽENSKÝ UMĚLECKÝ PORTRÉT

 

Celodenní intenzivní workshop ušitý tobě na míru! Workshop je koncipován pro jednoho, maximálně dva fotografy.
2 hodiny teoretická část, 4 hodiny praktická část, 2 hodiny postprodukce.Celý den mi budeš koukat pod ruce a ptát se, na co chceš! Nejdřív se sejdeme, seznámíme se, povíš mi, čím a jak dlouho fotíš a jaké máš zkušenosti. Projdeme spolu tvé portfolio, webové stránky a sociální sítě. Pokud jsi začátečník a portfolio ještě nemáš vybudované, pomůžu ti začít. Poradím, kde sehnat modelky, jak vybrat správnou lokalitu, jak prezentovat svou práci a jak se začít fotografováním živit. 

V druhé části workshopu se přesuneme na předem danou lokalitu a budeš fotit. Zajistím modelky, které budeme mít celou dobu pro sebe. Řekneme si, jak instruovat modelku před focením, jak vybrat správné oblečení a rekvizity, jak improvizovat a pózovat a jak komunikovat. Budeme se bavit o práci s přirozeným světlem i odrazkou.

Třetí část workshopu bude postprodukce. Bylo by ideální, abys měl základní znalosti programu Adobe Lightroom, popřípadě Adobe Photoshop. Pokud s Photoshopem nepracuješ, řekneme si základy. Poradím ti pár fint, jak si urychlit práci, jak dát fotkám šťávu a náboj.
 

Workshop je individuální - zaměříme se přímo na tebe - na to, co ti nejde, nebo v čem se chceš posunout a potřebuješ poradit! 

✓ Chceš se začít prezentovat jako fotograf a vybudovat si porfolio?
✓ Chceš poradit, kde sehnat holky na focení?
✓  Chceš se naučit fotit v exteriéru umělecké portréty?
✓ Chceš se zaměřit spíše na postprodukci? 

 

Vše budeme ladit v průběhu workshopu tak, aby to vyhovovalo tobě a odnesl sis spoustu nových informací a motivace do další práce.  

 


Cena: 11.500,- 

Workshop probíhá v Opavě.

Vhodné pro začátečníky, mírně i středně pokročilé 

 


 

Koukni, co budeš pod mým vedením fotit...

A naučíš se to tak, abys to příště zvládl úplně sám!