PRO FOTOGRAFY

FOTOKURZY A INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOPY

DSC07093-web.jpg

INDIVIDUÁLNÍ CELODENNÍ WORKSHOP - ŽENSKÝ UMĚLECKÝ PORTRÉT

 

Celodenní intenzivní workshop ušitý vám na míru. Workshop je koncipován pro jednoho, maximálně dva fotografy.
2 hodiny teoretická část, 4 hodiny praktická část, 2 hodiny postprodukce.

Celý den mi budete koukat pod ruce a ptát se na co chcete! 

Nejdřív se sejdeme, seznámíme se, povíte mi, čím a jak dlouho fotíte a jaké máte zkušenosti. Projdeme spolu vaše portfolio, vaše webové stránky a sociální sítě. Pokud jste začátečník a portfolio ještě nemáte vybudované, pomůžu vám začít. Poradím, kde sehnat modelky, jak vybrat správnou lokalitu, jak prezentovat svou práci a jak se začít fotografováním živit. 

V druhé části workshopu se přesuneme na předem danou lokalitu. Zajistím modelky, které budeme mít celou dobu pro sebe. Řekneme si, jak instruovat modelku před focením, jak vybrat správné oblečení a rekvizity, jak improvizovat, s čím by měl fotograf dorazit na místo focení a jak komunikovat s klienty, které neznáte. Budeme se bavit o svícení scény, o práci s přirozeným světlem i odrazkou.

Třetí část workshopu bude postprodukce. Bylo by ideální, abyste měli základní znalosti programu Adobe Lightroom, popřípadě Adobe Photoshop. Pokud s Photoshopem nepracujete, řekneme si základy. Pokud se chcete naučit pracovat ve Photoshopu, můžete se nejdřív zúčastnit mého dalšího kurzu zaměřeného speciálně na tento program. Poradím vám pár fint, jak si urychlit práci, jak dát fotkám šťávu a náboj.

Vše budeme ladit v průběhu workshopu tak, aby to vyhovovalo vám a odnesli jste si spoustu nových informací a motivace do další práce.  

Cena: 9500,- / v případě účasti dvou fotografů je cena na osobu 5500,- /
(V ceně je i čas modelek a vizážistky)

 

Místo: Workshop probíhá v Opavě, po domluvě lze domluvit i v Praze

Vhodné pro: mírně pokročilé