NEWBORN

PRVNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ MIMINEK

DSC09850-Edit (1).jpeg

REFERENCE

HODNOCENÍ MAMINEK

"Kačenka naprosto úžasná fotografka a hlavně naprosto úžasný člověk! Děkuji ani nevím komu ale vyskočila mi na sociální síti a její práci jsem byla naprosto okouzlena! Byla jasná volba pro naše první newborn focení. Snad nikdy jsem se nesetkala s takovým láskyplným přístupem jako od Kačky ♥ Úžasně ale ÚŽASNĚ znova NAPROSTO ÚŽASNĚ to umí s dětmi... je naprosto ohleduplná a troufám si říci, že už i miminka ji žerou!..."

Klára Stachová, maminka Radimka

Kdy miminko fotografovat

Miminka je nejlepší fotografovat do jednoho měsíce od porodu. Ani potom to ale není problém. 

Jak fotografování probíhá

Malinká miminka fotím  v opavském ateliéru. Ten jsem pro vás doladila do posledního detailu tak, ať máte svůj prostor, kde můžete v soukromí kojit, přebalovat nebo si připravit jídlo nebo svačinku. 

Jak dlouho focení trvá

 

Focení trvá delší dobu, fotí se minimálně 2 hodiny, standardně kolem těch 3 hodin. Na miminko totiž nijak nespěchám, čekám, až mi focení samo dovolí, pokud chce být u maminky, respektuji to a čekám, až bude spinkat. Mezitím je možnost fotit lifestyle fotografie se členy rodiny. 

 

Kdy si focení objednat

Focení si objednávejte s dostatečným předstihem ještě během těhotenství. Napište mi na e-mail, kdy máte termín porodu a pohlaví miminka (pokud víte) . Já si vás zapíšu do diáře a až se miminko narodí a budete mít trošku času, napište mi a domluvíme konkrétní termín. 

Chcete se objednat?