INFORMACE PRO MÉ KLIENTY

AEnB2Up_53O0SASokdbK3IqLA-O5CZb0_rMAupXm

Kolik času mi focení zabere?

ČAS

Délka každého focení závisí na situaci a na fotobalíčku, který jste si vybrali. Standardní focení (10 fotek) trvá asi  hodinu. S velmi malými dětmi fotím kratší čas. Fine Art fotografování může trvat i 4 hodiny.

White Coat Rack_edited.jpg

Co si mám vzít na sebe?

OBLEČENÍ

Výběr oblečení je velmi důležitý. Vybírejte neutrální barvy, jednobarevné, bez log, nápisů a obrázků. Více o tom píšu na stránce Jak se obléct na focení?
 

gate-3267016_640.jpg

Kolik fotek dostanu?

POČET FOTEK

Když se vám bude líbit více fotek, než je ve vybraném balíčku, není problém. Za každou další fotku je příplatek. Fotky označíte přímo na stránce náhledovky.

questions-2245335_640.jpg

Co když nebudu spokojen?

REKLAMACE

Fotky si vybíráte sami. Retuš a tónování je pak na uměleckém stylu fotografa. Styl mého focení naleznete na stránce portfolio. Pokud přecejen bude nějaký problém, ozvěte se co nejdříve, vše se dá vyřešit.

sign-18836_640.jpg

Kam se mám dostavit?

MÍSTO

Focení probíhá venku. Může se tedy stát, že nám nebude přát počasí. Počítejte prosím i s touto variantou a finální potvrzení času a místa proběhne den předem.

collage-1323417_640.jpg

Můžu si fotky vybrat sám?

VÝBĚR FOTEK

Po focení dělám první selekci fotek já. Mažu ty, které se nepovedly nebo jsou rozmazané. Ze zbytku fotek vám zašlu náhledy přes stránku www.nahledovky.cz a vy si sami vyberete, které snímky se vám nejvíce líbí.

hourglass-620397_640.jpg

Za jak dlouho fotky dostanu?

ODEVZDÁNÍ

Fotky zasílám pouze v elektronické formě, kromě fotek svatebních. Hotové budou do 5 týdnů od připsání peněz na účet (většinou odevzdávám dříve). Expresní dodání do 48 hodin je možné po předchozí domluvě.

human-2944064_640.jpg

Kde se moje fotky objeví?

PUBLIKACE

Bez vašeho písemného souhlasu nebudu vaše fotografie nikde vystavovat. Pokud mi souhlas dáte, použiji fotografii pouze na svých webových stránkách, Facebooku a Instagramu.